X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

برگزاری مراسم کلنگ زنی طرح آب شیرین کن شهر ملکشاهی

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت:9:18:47عصر
در هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ، مراسم کلنگ زنی آب شیرین کن شهر ملکشاهی با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال و با ظرفیت 2500 متر مکعب در شبانه روز با حضور معاون عمرانی استاندار ایلام، فرماندار ملکشاهی ، مدیرعامل و معاونین شرکت و جمعی از مسئولین محلی برگزار گردید.
برگزاری مراسم کلنگ زنی طرح آب شیرین کن شهر ملکشاهی


      در هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر  و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ، مراسم کلنگ زنی طرح آب شیرین کن  شهر ملکشاهی با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال و با ظرفیت 2500 متر مکعب در شبانه روز  با حضور معاون عمرانی استاندار ایلام، فرماندار ملکشاهی ، مدیرعامل و معاونین شرکت و جمعی از مسئولین محلی  برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر عامل شرکت در حاشیه این مراسم گفت: پروژه آب شیرین کن جهت تامین کوتاه مدت آب شهر ملکشاهی است وتامین بلند مدت آب شرب شهر ملکشاهی از طریق طرح آبرسانی از سد ایلام به شهر ملکشاهی تامین می گردد.
مهندس مظاهری در رابطه طرح آب شیرین کن ملکشاهی گفت: این طرح از طریق فرایندی تحت عنوان اسمز معکوس که یکی از جدیدترین فناوری های روز دنیا در زمینه تصفیه آب به شمار می رود، شیرین می گردد.
وی گفت این طرح  جمعیتی بالغ بر 30 هزار نفر را تحت پوشش قرار خواهد داد.
وی افزود در صورت تخصیص اعتبار عملیات اجرایی  ظرف مدت  6 ماه  انجام خواهد شد .
درادامه مراسم کرمی معاون عمرانی  استاندار ایلام ضمن تشکر از خدمات آب و فاضلاب گفت : شرکت جهت تامین آب شهر ملکشاهی فعالیت های فراوانی انجام داده است و امیدواریم با بهره برداری از این آب شیرین کن و همچنین تکمیل خط انتقال اب از سد ایلام شاهد تامین آب بلند مدت شهر باشیم که قطعا این پروژه ها رضایتمندی مردم را در بر خواهد داشت.
فرماندار ملکشاهی نیز در این مراسم ضمن تقدیر از نگاه ویژه دولت به شهرستان و تشکر از مجموعه آب و فاضلاب شهری استان به دلیل تلاش در جهت بالا بردن کیفیت خدمات رسانی به شهروندان گفت: با افتتاح طرح های آبرسانی مطمینا شاخص های برخورداری از آب شرب در شهرستان بالا خواهد رفت که این خدمت بزرگی به شهروندان است.
سلام امینی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های مهندس مظاهری ، از بهبود عملکرد و خدمات رسانی شرکت آبفا ایلام در چندماهه اخیر تقدیر و اعلام رضایت نمود.وی همچنین خواستار تسریع در خط انتقال اب از سد ایلام به شهر ملکشاهی شد .


برگزاری مراسم کلنگ زنی طرح آب شیرین کن شهر ملکشاهی
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها