X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

پیام تبریک مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام به مناسبت دهه مبارک فجر

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت:8:07:54صبح
پيام تبريك مديرعامل آب و فاضلاب استان ایلام  به مناسبت دهه مبارك فجر

مهندس مظاهری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در پیامی به مناسبت دهه مبارک فجر اعلام کرد:

اکنون که  چهلمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم به خود می بالیم تا ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه ی مبارک فجر افتخاراتی را که در صنعت آب و فاضلاب استان ایلام همچون سایر بخش‌های دیگر کشور کسب نموده ایم؛ برشمرده و امروز  شاهد موجی از سازندگی و توسعه در استان باشیم.

مایه مباهات است که در طول این مدت شرکت آبفای شهری با ارائه ی خدمات زیربنایی و ارزشمند از جمله: با احداث 6 تصفیه خانه فاضلاب و اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب و خطوط انتقالی جمعاً بطول 919 کیلومتر  جمعیتی بالغ بر 214270 هزار نفر در قالب 71202 فقره انشعاب یعنی بیش از 53 درصد جمعیت استان را تحت پوشش خدمات دفع بهداشتی فاضلاب شهری قرار داده که این درصد بالاتر از میانگین کشوری است.

اما در بخش آب  تمام 19 شهر استان تحت پوشش آب شرب سالم و بهداشتی است که برای این منظور با اجرای شبکه توزیع آب بطول 1311 کیلومتر و خطوط انتقال آب بطول 508 کیلومتر ، حفر و تجهیز 70  حلقه چاه آب شرب، احداث 21 ایستگاه پمپاژ آب، احداث 57 باب  مخزن ذخیره آب و احداث یک تصفیه خانه آب  و ساماندهی و بهسازی چشمه های آب، احداث آب شیرین کن هم اکنون100 درصد جمعیت شهری استان تحت پوشش آب شرب سالم و  بهداشتی است که بیانگر فعالیت صادقانه  نظام مقدس جمهوری اسلامی است، در راستای خدمت رسانی به مردم فهیم و قدردان استان ایلام  میباشد.

از چند سال گذشته که زوار اربعین حسینی مرز مهران را جهت تشرف  به کربلای معلی انتخاب کرده اند این شرکت  با تلاش های شبانه روزی و عملیات در نظر گرفته شده توانسته بخوبی  آب مورد نیاز زائران حسینی را تامین و برا ی این منظور

این شرکت با اجرای  سه خط انتقال آب  شامل

-احداث خط انتقال بطول 20 کیلومتر از کنار چاه های آب جنب امامزاده سید حسن(ع) تا پایانه مرزی

-احداث خط انتقال آب شهری از پل زائر تا پایانه مرزی

- حفر دو حلقه چاه با خط انتقالی بطول 9 کیلومتر

- احداث یک باب مخزن هوایی 500 متر مکعبی .

-لوله گذاری شبکه  آب موکب ها از پل زائر تا پایانه مرزی

-ساخت دو باب سوله به مساحت 900 متر مربع جهت تولید و نگهداری آب شرب بسته بندی، تامین آب مهران و موکب های بین راهی و پایانه مرزی حاشیه اطمینان آب  لازم را ایجاد نماید.

اکنون  یکبار دیگر بر هدف خود در راستای تامین آب شرب و دفع بهداشتی فاضلاب با تاکید بر استفاد از ظرفیت های داخلی که نقش اساسی در توسعه استان دارد به مثابه یک فرهنگ، تاکید می‌کنیم و رجاء واثق داریم که این مهم نقشی موثر در بهبود فرایندهای اقتصادی خواهد داشت. شکی نیست که این همه در سایه یک عزم بزرگ محقق‌شدنی است اما از آنجا که سرمایه‌ای ارزشمند به نام نیروی انسانی سخت‌کوش و متخصص در  شرکت آب و فاضلاب  به وفور یافت‌شدنی است، روشن است که عملیاتی شدن آنچه که در برنامه داریم، دور از ذهن نیست.

اینجانب فرا رسیدن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی که دستاورد خون هزاران شهید گلگون کفن است را به محضر مقام معظم رهبری و مردم شریف و ولایتمدار استان ایلام تبریک عرض می نمایم.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها