X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

توسعه2200 متر شبکه فاضلاب در شهر ایلام

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت:1:45:28عصر
توسعه2200 متر شبکه فاضلاب در شهر  ایلام

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  از اجرای  2200 متر  شبکه جمع آوری فاضلاب در بلوار جنوبی امام(ره) شهر ایلام  و کوچه های منشعب از آن  با اعتباری بالغ 5 میلیارد و 550میلیون ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مهندس مظاهری در بازدید میدانی از این طرح گفت: عملیات توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب در بلوار جنوبی امام(ره)و کوچه های منشعب از آن، به منظور بهره مندی ساکنین این مناطق از شبکه فاضلاب در حال اجرا است.

وی افزود:  این عملیات با صرف اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 550میلیون ریال از محل منابع  عمرانی در حال انجام است ، و2200 متر لوله پلی اتیلن فاضلابی به اقطار ۲5۰ و 400 میلیمتر در این عملیات به کار می رود .

مهندس مظاهری  افزود: متقاضیان خرید انشعاب فاضلاب می توانند با در دست داشتن مدارک و آخرین قبض آب بهاء به واحد مشترکین این شرکت واقع در بلوار مدرس مراجعه کنند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  در پایان با تاکید بر اینکه اجرا و توسعه شبکه فاضلاب در سطح شهرهای استان از اولویت‌های این شرکت است گفت: برای توسعه شبکه فاضلاب در شهرهای استان باید مسئولان شهر، مردم و نیز بخش خصوصی نهایت همکاری را با این شرکت داشته باشند تا بتوان طرح های توسعه ای فاضلاب را در این مناطق اجرایی نمود.

 

 

 


توسعه2200 متر شبکه فاضلاب در شهر  ایلام

توسعه2200 متر شبکه فاضلاب در شهر  ایلام
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها