X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

مخزن ذخیره آب 10 هزار متر مکعبی شهر دهلران افتتاح شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت:10:51:15صبح
همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور مهندس کاظم زاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام و مدیرعامل و معاونین و جمعی از مسئولین محلی مخزن10هزار مترمکعبی شهر دهلران به بهره برداری رسید.
مخزن ذخیره آب 10 هزار متر مکعبی شهر دهلران افتتاح شد


همزمان با  ششمین روز از  دهه مبارک فجر و با حضور مهندس کاظم زاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام و مدیرعامل و معاونین و جمعی از مسئولین محلی مخزن10هزار مترمکعبی شهر دهلران به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام در آیین بهره برداری از این طرح گفت: برای اصلاح و بازسازی این مخزن 19میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با اشاره به اینکه این مخزن به علت زلزله های سالیان گذشته دچار نشت در کف و از مدار بهره‌برداری خارج  شده بود، اظهار داشت: با توجه به نیاز شهر به مخزن ذخیره آب، نشت گیری و بهسازی این مخزن در دستور کار قرار گرفت  و شرکت جهت ترمیم آن اقدام به اجرای بیش از 5000 متر مکعب  سنگ چینی، شن ریزی و تخریب قسمت های آسیب دیده با هزینه ای بالغ بر 19 میلیارد ریال نمود.
وی تصریح کرد: با بهره برداری از این مخزن، حجم مخازن ذخیره شهر افزایش یافته و باعث افزایش فشار در نقاط مرزی شبکه و رفع نوسانات فشار در شبکه خواهد شد.
مهندس مظاهری اضافه کرد: علاوه بر افتتاح این مخزن همزمان یک حلقه چاه با آبدهی ۴۰ لیتر در ثانیه به بهره برداری می رسد که برای حفر و تجهیز آن بالغ بر ۱۳۱۰ میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی هزینه شده است.
 وی تصریح کرد: چهار حلقه چاه دیگر در منطقه بره بیجه در دست اجراست که انشالله در آینده نزدیک به بهره برداری می رسند.
دکتر درویشی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام ضمن تشکر از خدمات آب و فاضلاب، خدمت به خلق را بهترین کارها دانست و گفت: خدمات شرکت آبفا شهری بسیار ارزشمند بوده و امیدوارم با بهره برداری از این پروژه شاهد رضایتمندی مردم از خدمات آبفا باشیم.
در ادامه مهندس کاظم زاده با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب  توانسته است  با تلاش های شبانه روزی خود موجب رضایتمندی جمعیت بالایی در استان شود، اظهار داشت: مسئله آب باید اولویت همه مسئولین در تمام سطوح باشد و باید به آب نگاه ملی داشت و با همدلی و حمایت همه جانبه مردم می توان مشکلات کم آبی را برطرف کرد.


مخزن ذخیره آب 10 هزار متر مکعبی شهر دهلران افتتاح شد

مخزن ذخیره آب 10 هزار متر مکعبی شهر دهلران افتتاح شد
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها