X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

با حضور دادستان مرکز استان ایلام مخزن هوایی منطقه ویژه اقتصادی مهران به بهره برداری رسید

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت:3:45:50عصر
با حضور دادستان مرکز استان ایلام مخزن هوایی منطقه ویژه اقتصادی مهران  به بهره برداری رسید

همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور دادستان مرکز استان ایلام ، فرماندار مهران، معاون مهندسی و توسعه  شرکت و جمعی از مسئولین محلی، مخزن هوایی منطقه ویژه اقتصادی مهران  به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام،معاون مهندسی و توسعه  شرکت آبفای استان ایلام در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر ، گزارشی از روند اجرایی این پروژه و اقدامات انجام شده در مهران را ارائه نمود.

دکتر محمدی اعتبار این طرح را 7 میلیارد ریال  اعلام کرد و با اشاره به ویژگی های فنی این طرح افزود: این مخزن با ظرفیت 500 متر مکعب برای ذخیره و تامین آب شرب مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی مهران در محوطه ای به مساحت 900 متر مربع  با لوله های ورودی و خروجی از نوع پلی اتیلین سایز 200 میلی متری و با ارتقاع 22 متر از سطح زمین نصب شده است.

دادستان مرکز استان ایلام در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان  بر اهمیت و جایگاه آب و خدمات آبرسانی  در شهر مهران  با توجه به تردد مییلیون زوار تاکید نمود.

سپس ملکشاهی فرماندار مهران نیز در این مراسم با  قدردانی از اقدامات ارزنده شرکت آب و فاضلاب گفت این شرکت اقدامات بسیار خوبی در بخش آب و فاضلاب انجام داده است.و در توسعه زیر ساختهای شهرستان مهران نقش بسیار ارزنده ای داشته است.


با حضور دادستان مرکز استان ایلام مخزن هوایی منطقه ویژه اقتصادی مهران  به بهره برداری رسید
شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها