X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

دیدار مدیرعامل آبفای استان ایلام با فرماندهی نیروی انتظامی

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت:1:51:45عصر
دیدار مدیرعامل آبفای استان  ایلام با فرماندهی نیروی انتظامی

به منظور تعامل بیشتر شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، با نیروی انتظامی نشستی در محل دفتر مدیر عامل  با حضور سردار یاری فرمان دهی نیروی انتظامی استان ایلام تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در این دیدار با تقدیر از همکاری جدی و بی‌شائبه نیروی انتظامی استان در جمع آوری انشعاب های غیرمجاز عنوان کرد:  اگر کمک های نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در این ارتباط نبود، قطعا جمع آوری و ساماندهی انشعابات غیر مجاز به هیچ وجه محقق نمی‌شد و این موضوع نقش بسزایی در مبارزه با این پدیده داشته است.

وی خاطر نشان کرد: همکاری و تعامل نیروی انتظامی با دستگاههای اجرایی می تواند زمینه پیشگیری از وقوع جرم از جمله آسیب رساندن به تاسیسات را به حداقل برساند.

در این دیدار سردار یاری فرماندهی استان ضمن تشکر از زحمات مدیر عامل  و همکاران شرکت آب و فاضلاب  در خصوص تامین و توزیع  آب شرب شهرها  عنوان کردند: ما نیز این را بر خود وظیفه می دانیم که با تمام وجود و در هر زمان و مکانی، همکاری کامل  با شرکت آب و فاضلاب استان جهت برخورد با عواملی که به صورت غیر قانونی از انشعابات   استفاده می کنند را داشته باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی برای اجرای قانون خود را در کنار تمامی دستگاه ها می بیند بیان داشت:  نیروی انتظامی وظیفه خود می داند هرجا که پای منافع مردم در میان باشد ورود پیدا کند و حافظ نظم و امنیت مردم باشد.

 

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها