X گزینه های شخصی سازی:
  • تغییر سایز صفحه:

مدیر امور آبفای شهر ایوان خبر داد تعویض بیش از 193کنتور خراب در شهر ایوان

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت:2:34:04عصر
مدیر امور آبفای شهر ایوان  خبر داد تعویض بیش از 193کنتور خراب در شهر ایوان

از ابتدای سال تاکنون193  فقره کنتور خراب در سطح شهر ایوان  تعویض شده است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر امور آبفای شهر ایوان گفت:  از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 193 کنتور خراب و معیوب  تعویض و با کنتورهای جدید جایگزین شدند، که بخشی از آنها به دلیل یخ زدگی در اثر سرما می باشد.

وی خاطرنشان کرد: خرابی کنتور مشترکین به‌مرور زمان و یا در اثر عدم نگهداری صحیح و عایق‌بندی آن با توجه به  کوهستانی بودن منطقه  صورت می گیرد. که این امر مطلبد مشترکان محترم نسبت به عایق بندی کنتور و لوله های آب که در فضای باز هستند مبادرت نمایند.

وی افزود: با حفاظت از کنتورهای آب و اتصالات آن توسط پارچه و عایق از خسارت احتمالی یخ زدگی آنها جلوگیری کنیم چرا که هزینه تعویض آن بار مالی اضافه ای بر خانواده خواهد داشت.

بهروزی با اشاره به راهکارهای پیشگیری از یخ زدگی کنتور آب گفت: برای جلوگیری از یخ زدگی کنتور، اطراف کنتور را با پشم شیشه، گونی و سایر الیاف مصنوعی عایق کرده و همچنین لوله های آب در فضای باز ساخنمان را هم برای پیشگیری از یخ زدگی عایق کنید.

این امور به منظور افزایش شهروندان نسبت به عایق بندی کنتورهای آب این امور اقدام به انتشار  مطالب پیشگیری در فضای مجازی و همچنین  درج پیام های مرتبط برروی قبوض آب نموده است.

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها